Hotel Kilián
December 31 Silvestrovský večer v Rock ’n’ Roll dancing sálu hotelu Kilián Více informací Další události
Stezka korunami stromů
více

Restaurace

Restaurace

Hotelové restaurace

Hosté horského hotelu Kilián**** i projíždějící se mohou příjemně najíst ve stylové “Lovecké restauraci” s kapacitou 60 hostů. Hotel Kilián**** má i originální “Zrcadlovou restauraci” pro 80 osob, s barem a proskleným tanečním parketem, kterou nabízí pro pořádání svateb, oslav a jiných společenských akcí. Svou úrovní a designem uspokojí i nejnáročnější klienty.

Hotelová gastronomie

Šéfkuchař hotelu Kilián**** Vám nabízí bohatý výběr českých a evropských jídel připravovaných v hotelové kuchyni z kvalitních čerstvých produktů. Nakupujeme převážně od místních šumavských a jihočeských výrobců hovězích, vepřových, kuřecích, rybích mas a šumavské zvěřiny. Pro gurmány nabízíme na objednávku vyjímečně chutná grilovaná masa připravovaná metodou “churrasco“ (což je grilované maso napíchnuté na rožni a postupně při grilování okrajované) na brazilském grilu z více než osmi druhů mas. Servírování grilovaných mas provádíme jejich postupným odkrajováním na Váš talíř metodou „rodizio“ - “zaplať paušální cenu a sněz kolik chceš, či můžeš“. Ve vlastní hotelové peci rovněž připravujeme více než deset druhů pizzy. A to jak pro konzumaci v hotelové restauraci, tak i mimo ni. Pro děti a hosty se speciální dietou připravíme dětská a dietní jídla dle přání. 

Kde nás najdete

Najdi cestu

nahoru ↑

Hotel Kilián - kontakt

Ing. Zdeněk Zbytek

Loučovice 248, 382 76 Loučovice
Czech republic - mapa

Jeroen Smit

Lipno nad Vltavou 8

Andrea Papajová

+420 731 565 315

info@hotelkilian.cz

Z návštěvní knihy

vše

Je to u vás super. Konečně klidný hotel, kde dobře vaří. Na recepci jsme si mohli koupit i dobré Moldavské víno za super cenu. Ještě jednou díky.

Zdena a Zdeněk

Na hotel sem narazil náhodou. Moc se mi u vás líbilo. Klidné prostředí a hodně aktivit v bezprostředním okolí. Díky za vyřízení loďky.

Jan Stopař

Facebook

© Copyright 2017, All rights reserved - Hotel Kilian Created by Jagu s.r.o.
POČASÍ LIPNO REZERVACE info@hotelkilian.cz +420 731 565 315