Hotel Kilián
Další události
Skiareál Lipno Kramolín
více

Služby hotelu Kilián ****

Recepce

V recepci horského hotelu Kilián **** s rodinnou atmosférou můžete využít po celou dobu Vašeho pobytu následující služby – bezbariérový přístup, platba kartami, turistické informace o Přírodním parku Vyšebrodsko, Lipenské přehradě a Národním parku Šumava, tipy na výlety i do Rakouska, k tomu zdarma prospekty, prodej map, kopírování, buzení telefonem, úschova zavazadel, pomoc s jízdními řády a v případě potřeby lékárnička. Je zde k dispozici i bezpečnostní schránka pro uchování Vašich cenností.

Restaurace

Stylová lovecká restaurace zdobená trofejemi nabízí kapacitu 60 osob. V této restauraci se podává česká kuchyně ale šéfkuchař Vám připraví i různé speciality. Ochotně se pustí i do přípravy ryb, které si sami ulovíte v nedalekých soukromých rybnících. A nejen milovníky grilovaných pokrmů potěšíme brazilským způsobem přípravy masa, tedy zdravým způsobem. Na hotelové terase Vám na objednávku ogrilujeme sele či prase do váhy 60 kg. 

Při útratě 1000 Kč v restauraci za ce celý den vám dáme lahev výborného Moldavského vína ZDARMA.

Vinárna

Exklusivní hotelová vinárna MOLDVIN s rozsáhlou vinotékou moldavských vín, šumivých vín a divinů. Špičková moldavská vína můžete poznat i formou degustace. Vinárna, která má kapacitu 80 osob Vám nabídne světelný parket, bar a prodej vín. Vinárna se otevírá při společenských akcích pro skupiny od 10 účastníků.

Kongresový sál

Ideálním místem pro menší konference, semináře, školení, oslavy s rodinou či přáteli je malý kongresový sál s kapacitou až 50 osob. Sál se nachází v podkroví hotelu Kilián**** a nabízí bezbariérový přístup, bar a kulečník, šipky či fotbálek. K zapůjčení k Vašim potřebám je dataprojektor, plátno, zvuková aparatura a další techniku Vám na Vaše přání zajistíme.

Zrcadlová restaurace

Zrcadlová restaurace Vám nabídne kapacitu 80 osob, světelný parket, bar a hotelovou vinotéku s těmi nejlepšími moldavskými víny. Tato restaurace poslouží i jako velký konferenční sál pro akce Vaší firmy. K zapůjčení k Vašim potřebám je dataprojektor, plátno, zvuková aparatura a další techniku na Vaše přání zajistíme.

Slevy pro děti

Hotel Kilián**** je připraven i na ty nejmenší návštěvníky. Děti do 5 let mají u nás pobyt zdarma a za děti od 5 do 12 let zaplatíte polovinu ceny. Budete-li mít zájem o zapůjčení dětské postýlky, zamluvte si ji hned při rezervaci Vašeho pobytu. Dětská jídelní židlička je k dispozici v hotelové restauraci. Jídlo pro děti připraví šéfkuchař i podle Vašich specifických přání.

Pro dětské vyžití

V podkroví hotelu Kilián**** s bezbariérovým přístupem je připraven dětský hrací koutek. Starší děti si mohou zahrát kulečník, fotbálek, šipky, karty, domino, pokr a různé stolní společenské hry.

Úschovna kol

Okolí Přírodního parku Vyšebrodsko, Lipna a NP Šumava přímo vybízí k cykloturistice. Nabídka cyklotras je opravdu široká, na své si přijdou rekreační cyklisté ale samozřejmě i cyklo nadšenci či profesionálové. O svá kola se u nás bát nemusíte. Zdarma Vám nabídneme jejich zabezpečenou úschovnu přímo u hotelu.

Úschovna lyží

Při trávení zimní dovolené v horském hotelu Kilián **** je samozřejmostí Vám zdarma nabídnout úschovnu lyží, snowboardů, bruslí i sáněk.

Garáž pro motocykly

Všem motorkářům, kteří budou ubytováni v našem šumavském hotelu Kilián**** nabízíme možnost parkování svého motocyklu v garáži přímo u hotelu.

Parkoviště

Dostatečnou kapacitu pro všechny vozy zajišťuje 35 parkovacích míst před hotelem Kilián**** určených pouze pro hotelové hosty. Bezpečný příjezd i odjezd zabezpečuje u našeho hotelu upravená rychlost na 30 km/hod.

Zprostředkování transferových služeb

Mezi hotelové služby patří i zprostředkování transferových služeb. Po předchozí domluvě Vás může taxi přivést do hotelu Kilián**** z Českého Krumlova, Českých Budějovic nebo odkudkoliv budete potřebovat. Na recepci hotelu Vám dle Vašich potřeb zajistíme příjezd taxi služby přímo před hotel Kilián **** na počkání.

Internetové připojení

V celém hotelu Kilián **** je možnost využít zdarma vysokorychlostní WiFi připojení k internetu. Hesla k zabezpečené síti dostanete na recepci hotelu.

Půjčovna

V hotelu je možné si zapůjčit za poplatek dětskou postýlku, tenisové rakety a míčky, elektrokola i rybářské potřeby.

Sauna

V našem hotelu je možné využít pro relaxaci saunu. Cena je 150 Kč/hod. Při ubytování nad 5 nocí je hodina sauny ZDARMA.
 

Kde nás najdete

Najdi cestu

nahoru ↑

Hotel Kilián - kontakt

Jeroen Smit

Lipno nad Vltavou 8

Andrea Papajová

+420 731 565 315

info@hotelkilian.cz

Z návštěvní knihy

vše

Je to u vás super. Konečně klidný hotel, kde dobře vaří. Na recepci jsme si mohli koupit i dobré Moldavské víno za super cenu. Ještě jednou díky.

Zdena a Zdeněk

Na hotel sem narazil náhodou. Moc se mi u vás líbilo. Klidné prostředí a hodně aktivit v bezprostředním okolí. Díky za vyřízení loďky.

Jan Stopař

Facebook

© Copyright 2018, All rights reserved - Hotel Kilian Created by Jagu s.r.o.
POČASÍ LIPNO REZERVACE info@hotelkilian.cz +420 731 565 315