Hotel Kilián
Další události
Čertovy proudy
více

Služby hotelu Kilián ****

Recepce

V recepci horského hotelu Kilián **** s rodinnou atmosférou můžete využít po celou dobu Vašeho pobytu následující služby – bezbariérový přístup, turistické informace o Přírodním parku Vyšebrodsko, Lipenské přehradě a Národním parku Šumava, tipy na výlety i do Rakouska, k tomu zdarma prospekty, prodej map, kopírování, buzení telefonem, úschova zavazadel, pomoc s jízdními řády a v případě potřeby lékárnička. Je zde k dispozici i bezpečnostní schránka pro uchování Vašich cenností.

Restaurace

Unikátní restaurace ve stylu muziky nabízí kapacitu 60 osob. V této restauraci se podává česká i evropská kuchyně, ale šéfkuchař Vám připraví i různé speciality. 

V letních měsících je otevřen unikátní venkovní Music saloon, kde  jsou pořádány večery s live music a grilováním.

Music bar

Exklusivní MUSIC BAR s unikátní svítící podlahou nabízí  moldavská  vína.

Music bar , který má kapacitu 80 osob Vám nabídne světelný parket a open podium pro ty ,kteří si chtějí zahrát na kytary a prožít nezapomenutelný večer.Taneční bar je vhodný pro koncerty,oslavy i firemní akce.

Music bar  se otevírá při společenských akcích pro skupiny od 10 účastníků,mimo plánované akce a má bezbariérový přístup.

Je také ideálním místem pro menší konference, semináře, školení, firemní akce,oslavy s rodinou či přáteli. K zapůjčení k Vašim potřebám je dataprojektor, plátno, zvuková aparatura a další techniku Vám na Vaše přání zajistíme. V music baru se nachází kulečník.

Slevy pro děti

Hotel Kilián**** je připraven i na ty nejmenší návštěvníky. Děti do 5 let mají u nás pobyt zdarma a za děti od 5 do 12 let zaplatíte polovinu ceny. Budete-li mít zájem o zapůjčení dětské postýlky, zamluvte si ji hned při rezervaci Vašeho pobytu. Dětská jídelní židlička je k dispozici v hotelové restauraci. Jídlo pro děti připraví šéfkuchař i podle Vašich specifických přání.

Úschovna kol

Okolí Přírodního parku Vyšebrodsko, Lipna a NP Šumava přímo vybízí k cykloturistice. Nabídka cyklotras je opravdu široká, na své si přijdou rekreační cyklisté ale samozřejmě i cyklo nadšenci či profesionálové. O svá kola se u nás bát nemusíte. Zdarma Vám nabídneme jejich zabezpečenou úschovnu přímo u hotelu.

Úschovna lyží

Při trávení zimní dovolené v horském hotelu Kilián **** je samozřejmostí Vám zdarma nabídnout úschovnu lyží, snowboardů, bruslí i sáněk.

Garáž pro motocykly

Všem motorkářům, kteří budou ubytováni v našem šumavském hotelu Kilián**** nabízíme možnost parkování svého motocyklu v garáži přímo u hotelu.

Parkoviště

Dostatečnou kapacitu pro všechny vozy zajišťuje 35 parkovacích míst před hotelem Kilián**** určených pouze pro hotelové hosty. Bezpečný příjezd i odjezd zabezpečuje u našeho hotelu upravená rychlost na 30 km/hod.

Zprostředkování transferových služeb

Mezi hotelové služby patří i zprostředkování transferových služeb. Po předchozí domluvě Vás může taxi přivést do hotelu Kilián**** z Českého Krumlova, Českých Budějovic nebo odkudkoliv budete potřebovat. Na recepci hotelu Vám dle Vašich potřeb zajistíme příjezd taxi služby přímo před hotel Kilián **** na počkání.

Internetové připojení

V celém hotelu Kilián **** je možnost využít zdarma vysokorychlostní WiFi připojení k internetu. Hesla k zabezpečené síti dostanete na recepci hotelu.

Půjčovna

V hotelu je možné si zapůjčit za poplatek dětskou postýlku, tenisové rakety a míčky, elektrokola i rybářské potřeby.

Sauna

V našem hotelu je možné využít pro relaxaci saunu. Cena je 150 Kč/hod. Při ubytování nad 5 nocí je hodina sauny ZDARMA.
 

Kde nás najdete

Najdi cestu

nahoru ↑

Hotel Kilián - kontakt

Jeroen Smit

Lipno nad Vltavou 8

Andrea Papajová

+420 731 565 315

info@hotelkilian.cz

Z návštěvní knihy

vše

Je to u vás super. Konečně klidný hotel, kde dobře vaří. Na recepci jsme si mohli koupit i dobré Moldavské víno za super cenu. Ještě jednou díky.

Zdena a Zdeněk

Na hotel sem narazil náhodou. Moc se mi u vás líbilo. Klidné prostředí a hodně aktivit v bezprostředním okolí. Díky za vyřízení loďky.

Jan Stopař

Facebook

© Copyright 2021, All rights reserved - Hotel Kilian Created by Jagu s.r.o.
POČASÍ LIPNO REZERVACE info@hotelkilian.cz +420 731 565 315