Hotel Kilián
Další události
Černé jezero
více

Aquazorbing

Aquazorbing

Aquazorbing je velmi oblíbená a adrenalinová zábava pro děti i dospělé. Aquazorbing vznikl v roce 2006 v Asii jako nový druh zábavy a v roce 2008 se objevil v České Republice. Základem je aquazorbová plastová koule, která je podobná zorbingové kouli. Podstatou aquazorbingu je snažit se chodit po vodě. Jak to funguje? Vlezete do koule a prostor se vyplní vzduchem. Koule se utěsní zapnutím vodě odolného zipu a můžete vyrazit na vodní hladinu. Připravte se na možnost, že se Vám bude motat hlava z padání a koulení. Jakmile najdete stabilitu při chůzi, pro opravdový zážitek z aquazorbingu vyzkoušejte i běh.

Děti i dospělí platí 140 Kč za 10 minut v aquazorbingové kouli.

Doplňující informace

Na aquazorbing si vezměte na sebe pohodlné sportovní oblečení. Nezapomínejte na svůj zdravotní stav. Aquazorbing absolvujete na vlastní nebezpečí.

 

Aquazorbing na mapě

Najdi cestu

Nejbližší události

Další události
nahoru ↑

Hotel Kilián - kontakt

Jeroen Smit

Lipno nad Vltavou 8

Andrea Papajová

+420 731 565 315

info@hotelkilian.cz

Z návštěvní knihy

vše

Je to u vás super. Konečně klidný hotel, kde dobře vaří. Na recepci jsme si mohli koupit i dobré Moldavské víno za super cenu. Ještě jednou díky.

Zdena a Zdeněk

Na hotel sem narazil náhodou. Moc se mi u vás líbilo. Klidné prostředí a hodně aktivit v bezprostředním okolí. Díky za vyřízení loďky.

Jan Stopař

Facebook

© Copyright 2021, All rights reserved - Hotel Kilian Created by Jagu s.r.o.
POČASÍ LIPNO REZERVACE info@hotelkilian.cz +420 731 565 315