Hotel Kilián
Další události
Čertovy proudy
více

Bobová dráha

Bobová dráha

Jedna z předních bobových drah v České republice se nachází v Lipně nad Vltavou. Dráha je v provozu po celý rok, je kompletně osvětlena a vytápěna. Celkové převýšení činí 62 metrů.

Bobová dráha Vám dopřeje nevšední zážitek z kilometr dlouhé jízdy. Nerezovým korytem pojedete na pohodlných bobech s kolečky. Celou dobu jízdy si sami řídíte rychlost jízdy. Projedete dráhu s 21 zatáčkami, 2 tunely a terénními zlomy. Ten pravý zážitek z jízdy doplní výhled do okolí a především na Lipno. Pro zpestření Vaší jízdy je na trati umístěn radar, který změří Vaši aktuální rychlost.

K dispozici je v areálu bobové dráhy i hospůdka s obrazovkou, kde můžete sledovat ostatní, jak si užívají jízdu po dráze. Pro děti je zde hrací koutek a venku dětské dřevěné hřiště. Celý areál bobové dráhy je bezbariérový.

Otevírací doba

Bobová dráha Lipno je pro Vás otevřena každý den od 9 do 21 hodin.

Vstupné

  • vstupné se platí za každou osobu na bobu, ne pouze na jeden bob
  • děti od 3 do 8 let musí platit jízdné, i když jedou s rodiči
  • 1 jízda osoba do 140 cm 60 Kč
  • 5 jízd osoba do 140 cm 200 Kč
  • 1 jízda osoba nad 140 cm 80 Kč
  • 5 jízd osoba nad 140 cm 300 Kč

Důležité informace

Na zodpovědnost rodičů mohou děti od 8 let jet samy

Jak se k bobové dráze dostanete

Z hotelu Kilián**** pojedete do 3 km vzdáleného Lipna nad Vltavou. Bobová dráha se nachází v části Slupečná. Automobil zaparkujte na centrálním parkovišti, které je zdarma. Kolem lanového centra a rybníka dojdete ke hlavní budově bobové dráhy Lipno. Dostanete se sem i na kole, kde budete mít výhled na stojany s koly. Areál patří mezi certifikované zařízení nadace Cyklisté vítání.   

Bobová dráha na mapě

Najdi cestu

Nejbližší události

Další události
nahoru ↑

Hotel Kilián - kontakt

Jeroen Smit

Lipno nad Vltavou 8

Andrea Papajová

+420 731 565 315

info@hotelkilian.cz

Z návštěvní knihy

vše

Je to u vás super. Konečně klidný hotel, kde dobře vaří. Na recepci jsme si mohli koupit i dobré Moldavské víno za super cenu. Ještě jednou díky.

Zdena a Zdeněk

Na hotel sem narazil náhodou. Moc se mi u vás líbilo. Klidné prostředí a hodně aktivit v bezprostředním okolí. Díky za vyřízení loďky.

Jan Stopař

Facebook

© Copyright 2021, All rights reserved - Hotel Kilian Created by Jagu s.r.o.
POČASÍ LIPNO REZERVACE info@hotelkilian.cz +420 731 565 315