Hotel Kilián
Další události
Černé jezero
více

Degustace vín

Degustace vín

Nabízíme Vám výjimečné degustace moldavských vín od nejlepších moldavských vinařských kombinátů. Hotel Kilián je totiž exkluzivním zástupcem společnosti MOLD VIN s.r.o. pro oblast Lipenska, která je dovozcem prvotřídních moldavských vín a koňaků. Díky čemuž naše restaurace nabízí svým hostům nejen klasická vína, ale i dezertní vína, šumivá vína, šampaňské, vína portská - KAGOR, ledová vína a vynikající moldavské koňaky - DIVINY.

Námi pořádané degustace vín se pravidelně opakují a jsou spojeny s hudebním doprovodem a tancem v zrcadlové restauraci hotelu. Pro skupiny je možné objednat samostatné degustace vín a to s minimální účastí 10 , do maximálně 60 osob.

Pokud patříte mezi milovníky vína a chcete zažít i něco neobvyklého, můžeme Vám nabídnout i degustace z kolekce více než sedmi druhů šumivých vín vyráběných klasickou francouzskou metodou „champagne“ od světově známého moldavského vinařství CRICOVA, jehož sklepy vytesané ve skále v hloubce sto metrů pod zemským povrchem a délkou 120 kilometrů jsou považovány za perlu světového vinařství.

Za ochutnání jistě stojí moldavské brandy - „diviny“ od vinařského kombinátu BARZA ALBA. Jejich brandy patří vedle francouzských koňaků k absolutní špičce.

Všechna vína jsou skladována v hotelovém sklepě při optimální teplotě a tak zaručují jedinečný gastronomický zážitek. K degustacím podáváme příslušná jídla z čerstvých jihočeských potravin.

Objednávky přijímáme nejpozději 24 hodin předem, při minimálním počtu 10 osob.

Degustace s pohoštěním č.1

Studená mísa (množství dle počtu osob), pečivo, škvarková pomazánka, káva, čaj, nealkoholický nápoj, degustace 10 a vice druhů vín.

  • cena: 380 Kč / osoba

Degustace s pohoštěním č.2

Ovocný salát, zeleninový salát, těstovinový salát, kuřecí salát, pečivo, káva, čaj, nealkoholický nápoj, degustace 10 a vice druhů vín.

  • cena: 550 Kč / osoba

Degustace s pohoštěním č.3

Domácí vinný guláš s chlebem, studená mísa, slané pečivo, káva, čaj, nealkoholický nápoj, degustace 10 a vice druhů vín.

  • cena: 580 Kč / osoba

Degustace s pohoštěním č.4

Vepřový a kuřecí řízek s bramborovým salátem, studená mísa, slané pečivo, káva, čaj, nealkoholický nápoj, degustace 10 a vice druhů vín.

  • cena: 580 Kč / osoba

Degustace s pohoštěním č.5

Hovězí na houbách s rýží, studená mísa, slané pečivo, káva, čaj, nealkoholický nápoj, degustace 10 a vice druhů vín.

  • cena: 680 Kč / osoba

Degustace s pohoštěním č.6

Sklepní raut – vinný guláš, kuřecí paličky, řízky, filety z lososa, saláty, sýrové rolády, studené mísy, slané pečivo, káva, čaj, nealkoholický nápoj, degustace 10 a více druhů vín.

  • cena: 990 Kč / osoba

 

Kde nás najdete

Najdi cestu

nahoru ↑

Hotel Kilián - kontakt

Lipno nad Vltavou 8

Monika Valentová

+420 737 067 002 valemo@atlas.cz

Petr Valenta

+420 778 077 273 central.val@seznam.cz

Z návštěvní knihy

vše

Je to u vás super. Konečně klidný hotel, kde dobře vaří. Na recepci jsme si mohli koupit i dobré Moldavské víno za super cenu. Ještě jednou díky.

Zdena a Zdeněk

Na hotel sem narazil náhodou. Moc se mi u vás líbilo. Klidné prostředí a hodně aktivit v bezprostředním okolí. Díky za vyřízení loďky.

Jan Stopař

Facebook

© Copyright 2023, All rights reserved - Hotel Kilian Created by Jagu s.r.o.
POČASÍ LIPNO REZERVACE info@hotelkilian.cz +420 731 565 315