Hotel Kilián
Další události
Černé jezero
více

Frisbee Park Lipno

Frisbee Park Lipno

Netradiční odpočinková aktivita v přírodě, která Vás bude bavit. Jedná se o rozlehlé hřiště podobné golfovému. Ke hře budete používat létající disk různých typů a cílem je vhodit disk do nadzemního kovového koše. Ideální relaxace pro celou rodinu na vrcholu Kramolína. Spojte příjemnou a nenáročnou aktivitu s poznáváním přírody Kramolína, výhledem na lipenskou přehradu a Šumavu. Frisbee Park Lipno je vytvořen 9 dopadovými koši, celková délka trasy hřiště je 1500 metrů. Pro Vaši představu je průměrná hrací doba cca 2 hodiny.

Otevírací doba

Areál Frisbee Parku Lipno je pro Vás otevřen nepřetržitě.

Frisbee Park Lipno přivítá své návštěvníky zcela zdarma. Zpoplatněno je pouze zapůjčení 3 ks profi létajících talířů DiscGolf special. Cena 100 Kč je za vypůjčení profi talířů bez časového omezení. V blízkém sportovním obchodě si můžete zakoupit běžné disky.

Důležité informace

Frisbee Park Lipno je sice pro Vás otevřen nepřetržitě ale leží na vrcholu Kramolína, kam se dostanete pěšky, na kole nebo lanovou dráhou. Poslední jízda z vrcholu Kramolína dolů lanovou dráhou je možná 20 minut před koncem provozní doby. Od června do září je otevřena do 19.30 hodin a duben, květen, říjen je lanová dráha v provozu do 18.30 hodin.

Kde Frisbee Park najdete

Frisbee Park Lipno se nachází na vrcholu Kramolína, kam Vás pohodlně dopraví lanová dráha z Lipna nad Vltavou. Parkování na centrálním parkovišti v Lipně je pro Vás zdarma. Lanová dráha je přímo u parkoviště. 

Frisbee Park Lipno na mapě

Najdi cestu

Nejbližší události

Další události
nahoru ↑

Hotel Kilián - kontakt

Jeroen Smit

Lipno nad Vltavou 8

Andrea Papajová

+420 731 565 315

info@hotelkilian.cz

Z návštěvní knihy

vše

Je to u vás super. Konečně klidný hotel, kde dobře vaří. Na recepci jsme si mohli koupit i dobré Moldavské víno za super cenu. Ještě jednou díky.

Zdena a Zdeněk

Na hotel sem narazil náhodou. Moc se mi u vás líbilo. Klidné prostředí a hodně aktivit v bezprostředním okolí. Díky za vyřízení loďky.

Jan Stopař

Facebook

© Copyright 2020, All rights reserved - Hotel Kilian Created by Jagu s.r.o.
POČASÍ LIPNO REZERVACE info@hotelkilian.cz +420 731 565 315