Hotel Kilián
Další události
Černé jezero
více

Golf Český Krumlov

Golf Český Krumlov

Chtěli byste zažít tu pravou pohodu na golfu? Navštivte českokrumlovské osmnáctijamkové golfové hřiště v obci Svachova Lhotka. Uprostřed golfového hřiště stojí hotel s denními lázněmi, pivovarem a restaurací. Vaří se zde domácí pivo GLOK, které byste měli rozhodně ochutnat. Celé golfové hřiště je zasazeno do přírody smíšeného lesa. Hřiště nabízí kombinaci rovných i více zvlněných greenů, krýtké i dlouhé čtyřpary a dva třípary. Golf Club pořádá kurzy pro nováčky. Mohou se přihlásit všichni, kteří chtějí poznat golf a vyzkoušet si hru. Spojte poznání golfu s prohlídkou památek Českého Krumlova a nebudete litovat.

Otevírací doba

Golf Club Český Krumlov je pro zájemce otevřen od 7.30 hodin a rezervovat si čas hry můžete do 16 hodin a později. Rezervaci je možné provést telefonicky nebo přes formulář na webových stránkách.

Startovní golfový balíček v ceně 299 Kč obsahuje: 3x50 minutová tréninková lekce s trenérem, neomezené množství golfových míčků, zapůjčení golfových holí, vstup do golfového areálu. Děti do 15 let mají 50% slevu.

Kde golf najdete

Necelých 40 kilometrů od hotelu Kilián**** směrem na Český Krumlov se nachází Golf Club Svachova Lhotka. Obec leží v těsné blízkosti Českého Krumlova na silnici číslo 157 do Kaplice.

Golf Český Krumlov na mapě

Najdi cestu

Nejbližší události

Další události
nahoru ↑

Hotel Kilián - kontakt

Jeroen Smit

Lipno nad Vltavou 8

Andrea Papajová

+420 731 565 315

info@hotelkilian.cz

Z návštěvní knihy

vše

Je to u vás super. Konečně klidný hotel, kde dobře vaří. Na recepci jsme si mohli koupit i dobré Moldavské víno za super cenu. Ještě jednou díky.

Zdena a Zdeněk

Na hotel sem narazil náhodou. Moc se mi u vás líbilo. Klidné prostředí a hodně aktivit v bezprostředním okolí. Díky za vyřízení loďky.

Jan Stopař

Facebook

© Copyright 2021, All rights reserved - Hotel Kilian Created by Jagu s.r.o.
POČASÍ LIPNO REZERVACE info@hotelkilian.cz +420 731 565 315