Hotel Kilián
Další události
Černé jezero
více

Golf SternGartl

Golf SternGartl

Jste-li milovníky golfu nic Vám nebrání vyjet z hotelu Kilián**** a za 30 minut už hrát v Rakousku golf na prvotřídním hřišti. Osmnácti jamkové hřiště Golf SternGartl je vybudováno v nadmořské výšce 600 metrů v pohádkové přírodě. Leží v blízkosti města Linz uprostřed idylické kopcovité přírody Mühlviertlu. K odpočinku je v sezóně od 9 hodin k dispozici restaurace. Vyzkoušet tu můžete tradiční jídla ale i speciality z mořských plodů. Zaměstnanci Golf SternGartl nabízí návštěvníkům komunikaci v německém a anglickém jazyce. Doporučujeme spojit golf s návštěvou památek největšího rakouského přístavního města Linz ležícího na řece Dunaj. Linz je vzdálen od golfového hřiště 20 minut.

Než se vydáte na rakouské golfové hřiště SternGartl můžete si svůj hrací čas zarezervovat ale není to podmínkou pro hru. Váš Tee Time lze rezervovat telefonicky nebo přes formulář na webových stránkách.

Vstupné

  • Pondělí až čtvrtek vstup 50 eur
  • Pátek až neděle + svátky vstup 60 eur
  • Vezměte s sebou přítele pondělí až čtvrtek vstup 30 eur
  • Vezměte s sebou přítele pátek až neděle + svátky vstup 35 eur

Důležité informace

  • Povoleno je hrát v golfovém oblečení.
  • Na hřišti platí zákaz používání mobilních telefonů.
  • Vstup se psi je povolen pouze pokud jsou na vodítku.

Kde golf SternGartl najdete

Golf Club SternGartl je vzdálen severně 15 minut od rakouského města Linz a najdete ho mezi obcemi Oberneukrichen, Zwettl an der Rodl a Bad Leonfelden. Doporučujeme jet z hotelu Kilián**** směrem na Vyšší Brod, poté na rakouský Linz až do Zwettl an der Rodl, kde se budete orientovat již podle směrovek na golfové hřiště.

 

Golf SternGartl na mapě

Najdi cestu

Nejbližší události

Další události
nahoru ↑

Hotel Kilián - kontakt

Jeroen Smit

Lipno nad Vltavou 8

Andrea Papajová

+420 731 565 315

info@hotelkilian.cz

Z návštěvní knihy

vše

Je to u vás super. Konečně klidný hotel, kde dobře vaří. Na recepci jsme si mohli koupit i dobré Moldavské víno za super cenu. Ještě jednou díky.

Zdena a Zdeněk

Na hotel sem narazil náhodou. Moc se mi u vás líbilo. Klidné prostředí a hodně aktivit v bezprostředním okolí. Díky za vyřízení loďky.

Jan Stopař

Facebook

© Copyright 2020, All rights reserved - Hotel Kilian Created by Jagu s.r.o.
POČASÍ LIPNO REZERVACE info@hotelkilian.cz +420 731 565 315