Hotel Kilián
Další události
Čertovy proudy
více

Jezerní in-line trasa

Jezerní in-line trasa

Jezerní in-line stezka se řadí mezi nejkrásnější v celé republice. Trasa kopíruje vodní nádrž Lipno a nabízí se tak jedinečné pohledy na jezero. Nástup na Lipenskou jezerní in-line trasu je možný z parkoviště Bikeparku v Lipně nad Vltavou, z parkoviště u přehrady, z parkoviště Kobylnice nebo z parkoviště ve Frymburku. Bruslařský úsek Lipno nad Vltavou až Frymburk má osvětlený osmi kilometrový úsek. Celá stezka podél Lipenské přehrady je vhodná pro děti i začátečníky. Jediný úsek, na který je potřeba dávat pozor, se nachází u kempu Modřín. Zde je prudší sjezd, proto doporučujeme včas brzdit nebo je možné se přidržet zábradlí. Vaši jízdu si jistě zpříjemníte odpočinkovými místy a možnostmi občerstvení.

Jezerní in-line trasy

Trasa 21 km

Pokud máte vlastní brusle, může Vaše jízda začít u parkoviště Lipenské hráze. Levobřežní in-line stezka měří 10 kilometrů. Pro tento úsek je cílovým bodem Frymburk, kde si oddychnete při přepravě přívozem přes jezero do Frýdavy. Odtud až do Přední Výtoně vede pouze silnice s velmi nízkým provozem. Poslední šesti kilometrový úsek k Lipenské hrázi vede po pravobřežní in-line stezce.

Trasa 23 km

Z Lipna nad Vltavou do Frymburku má in-line stezka 11,5 km. Trasa vede v celé své délce mimo silniční provoz. Osm kilometrů z této trasy je osvětleno, takže Vám nebrání nic k tomu, abyste si užili nezapomenutelnou jízdu kolem noční Lipenské přehrady.

Půjčovna bruslařského vybavení

Půjčovna se nachází v Lipně nad Vltavou a nabídne Vám kvalitní modely bruslí značky FILA pro fitness, carving chrániče a samozřejmě in-line příslušenství. Otevřeno mají každý den od 9 do 12 hodin a od 13 do 17 hodin. 

Jezerní in-line trasa na mapě

Najdi cestu

Nejbližší události

Další události
nahoru ↑

Hotel Kilián - kontakt

Jeroen Smit

Lipno nad Vltavou 8

Andrea Papajová

+420 731 565 315

info@hotelkilian.cz

Z návštěvní knihy

vše

Je to u vás super. Konečně klidný hotel, kde dobře vaří. Na recepci jsme si mohli koupit i dobré Moldavské víno za super cenu. Ještě jednou díky.

Zdena a Zdeněk

Na hotel sem narazil náhodou. Moc se mi u vás líbilo. Klidné prostředí a hodně aktivit v bezprostředním okolí. Díky za vyřízení loďky.

Jan Stopař

Facebook

© Copyright 2022, All rights reserved - Hotel Kilian Created by Jagu s.r.o.
POČASÍ LIPNO REZERVACE info@hotelkilian.cz +420 731 565 315