Hotel Kilián
Další události
Černé jezero
více

Katamarány

Katamarány

Chcete prožít příjemné dobrodružství a odnést si z dovolené na Lipně nezapomenutelný zážitek? Nechte se unášet po Lipenské přehradě jízdou na katamaránu. Katamarán je dostatečně prostorný a pohodlný. Jedná se o velmi stabilní a bezpečné plavidlo. Katamarány mají jednoduchou obsluhu a jsou tedy vhodné pro úplné začátečníky v plachtění. Odborná instruktáž před vyplutím Vám pomůže ovládnout katamarán, abyste si mohli užívat adrenalinovou jízdu spojenou s relaxací. Jízdu katamaránem si můžete zpříjemnit koupáním, opalováním nebo pozorováním krásné přírody kolem vodní nádrže Lipno. Užijte si vítr v plachtách!

Pro plavbu katamaránem po Lipně nepotřebujete žádnou licenci.

Základní instruktáž pro osvojení katamaránu je zahrnuta v ceně půjčovného.

  • 2 hodiny – okolo 400 Kč
  • 1 den – okolo 900 Kč
  • 2 dny – okolo 1600 Kč

Doplňující informace

Nepostradatelnou součástí pro výlet na vodě je pokrývka hlavy a sluneční brýle, protože jasný odraz slunce na hladině oči velmi rychle unavuje. Při plachtění si občas namočíte nohy, proto je dobré mít kraťasy nebo plavky. Boty se při plavbě nepoužívají. Pokud se vydáte na plavbu při nižších letních teplotách, doporučujeme s sebou mít větrovku. Nezapomeňte ani na jídlo a především na pití.

Jak se k půjčovně katamaránů dostanete

Z hotelu Kilián**** Loučovice je půjčovna katamaránů vzdálena 23 km. Pojedete směr Lipno nad Vltavou – Frymburk a Černá v Pošumaví.

 

Katamarány na mapě

Najdi cestu

Nejbližší události

Další události
nahoru ↑

Hotel Kilián - kontakt

Jeroen Smit

Lipno nad Vltavou 8

Andrea Papajová

+420 731 565 315

info@hotelkilian.cz

Z návštěvní knihy

vše

Je to u vás super. Konečně klidný hotel, kde dobře vaří. Na recepci jsme si mohli koupit i dobré Moldavské víno za super cenu. Ještě jednou díky.

Zdena a Zdeněk

Na hotel sem narazil náhodou. Moc se mi u vás líbilo. Klidné prostředí a hodně aktivit v bezprostředním okolí. Díky za vyřízení loďky.

Jan Stopař

Facebook

© Copyright 2021, All rights reserved - Hotel Kilian Created by Jagu s.r.o.
POČASÍ LIPNO REZERVACE info@hotelkilian.cz +420 731 565 315