Hotel Kilián
Další události
Černé jezero
více

Konference, semináře a školení

Konference, semináře a školení

Horský hotel Kilián **** je ideální místo pro školení, konference a semináře.

Hotelový kongresový sál

Hotelový kongresový sál s kapacitou až 50 osob. Sál a jeho uspořádání připravíme na míru Vašim požadavkům. Samozřejmostí je dataprojektor, plátno, zvuková aparatura a další techniku Vám na Vaše přání zajistíme. Případnou další kongresovou techniku Vám na Vaše přání zajistíme. Zde je možné využít také bar, kulečník, fotbálek a šipky.

Velká zrcadlová restaurace

Velká zrcadlová restaurace s barem a světelným tanečním parketem Vám nabízí kapacitu 80 osob. Sál lze do jisté míry přizpůsobit i pro více osob. Zde připravíme veškerou techniku a další vám na Vaše přání zajistíme.

Šéfkuchař hotelu Kilián**** ve velké zrcadlové restauraci s barem připraví podle Vašich pokynů občerstvení i formou rautu. K Vašemu semináři, konferenci či školení nabízíme celou škálu kvalitních moldavských vín, šumivých vín a divinů.

V případě zájmu nás kontaktujte telefonicky nebo přes kontaktní formulář, nejméně však 24 hodin předem. Při dlouhodobé spolupráci nabídneme Vaší společnosti výhodné podmínky. Na základě domluvy rozšíříme nabídku našich služeb přesně podle Vašich potřeb. 

Kde nás najdete

Najdi cestu

nahoru ↑

Hotel Kilián - kontakt

Jeroen Smit

Lipno nad Vltavou 8

Andrea Papajová

+420 731 565 315

info@hotelkilian.cz

Z návštěvní knihy

vše

Je to u vás super. Konečně klidný hotel, kde dobře vaří. Na recepci jsme si mohli koupit i dobré Moldavské víno za super cenu. Ještě jednou díky.

Zdena a Zdeněk

Na hotel sem narazil náhodou. Moc se mi u vás líbilo. Klidné prostředí a hodně aktivit v bezprostředním okolí. Díky za vyřízení loďky.

Jan Stopař

Facebook

© Copyright 2021, All rights reserved - Hotel Kilian Created by Jagu s.r.o.
POČASÍ LIPNO REZERVACE info@hotelkilian.cz +420 731 565 315