Hotel Kilián
Další události
Černé jezero
více

Kuželna

Kuželna

Kuželky jsou fyzicky nenáročný sport, který se hraje s koulí a devíti kuželkami poskládanými do čtverce. Délka náhozové desky měří 17,5 metru a rozběhnout se můžete na 5,5 metrech. Kuželky se hrají v týmu 6 osob. O zábavu se vůbec neochudíte, jestliže vás bude méně. Čtyři profesionální kuželkářské dráhy umožňují hrát v jednom okamžiku až 24 hráčům.

Ceník

Pro hosty hotelu Kilián**** je kuželna přístupná zdarma. Veškeré informace a volné časy pro hru Vám ochotně sdělí na recepci hotelu. V kuželně Loučovice se hraje profesionálně, takže některé časy nebudou dostupné.

Stručně o hře

Hrací doba je stanovena pro 50 hodů na 20 minut a pro 30 hodů na 12 minut. Časový limit samozřejmě nemusíte dodržovat a hru si v klidu užívat. Ve všech disciplínách představuje jedna poražená kuželka jeden bod. Za chybný hod se považuje hod, kterým nebyla regulérně poražena kuželka nebo se hráč dopustil při hodu přešlapu.

V kuželkách se dá soutěžit v těchto disciplínách:

  1. Plné – hráč hází každým hodem do plného stavu devíti kuželek (50 hodů).
  2. Dorážková – hráč po prvním hodu do plných kuželek hází do dalších kuželek, které zůstaly po prvním hodu stát. Po jejich doražení se celý způsob opakuje.
  3. Sdružená – hráč hází polovinu hodů do plných a polovinu hodů v dorážkové.

Jak se do kuželny dostanete

Kuželna Loučovice je od hotelu Kilián**** vzdálena 1 km, tedy 20 minut chůzí nebo 2 minuty jízdy autem směrem na Lipno nad Vltavou. Po cestě budete míjet fotbalové hřiště, za kterým odbočíte vpravo. Odtud již kuželnu nemůžete minout.

Kuželna na mapě

Najdi cestu

Nejbližší události

Další události
nahoru ↑

Hotel Kilián - kontakt

Jeroen Smit

Lipno nad Vltavou 8

Andrea Papajová

+420 731 565 315

info@hotelkilian.cz

Z návštěvní knihy

vše

Je to u vás super. Konečně klidný hotel, kde dobře vaří. Na recepci jsme si mohli koupit i dobré Moldavské víno za super cenu. Ještě jednou díky.

Zdena a Zdeněk

Na hotel sem narazil náhodou. Moc se mi u vás líbilo. Klidné prostředí a hodně aktivit v bezprostředním okolí. Díky za vyřízení loďky.

Jan Stopař

Facebook

© Copyright 2019, All rights reserved - Hotel Kilian Created by Jagu s.r.o.
POČASÍ LIPNO REZERVACE info@hotelkilian.cz +420 731 565 315