Hotel Kilián
Další události
Čertovy proudy
více

Lanová dráha Lipno

Lanová dráha Lipno

Moderní čtyřsedačková lanová dráha Lipno Express v Lipně nad Vltavou je pro Vaši příjemně strávenou letní dovolenou otevřena denně. Lanová dráha Vás dopraví na vrchol Kramolína odkud budete mít překrásný výhled na Novohradské hory, Lipno a Šumavu. Při cestě se pod Vámi budou prohánět bikeři. A bude jen na Vás, jaké aktivity si zvolíte právě Vy. Můžete si zahrát s létajícími talíři ve Frisbee Parku, sjet dolů na koloběžce, na kole nebo navštívit úžasnou Stezku korunami stromů. Pro milovníky turistiky je připravena značená stezka. Na zpáteční cestu můžete opět využít lanovou dráhu, kdy budete mít čas vnímat okolní přírodu zase trochu jinak.

Otevírací doba

  • duben, květen a říjen je lanová dráha otevřena denně od 9:30 do 18:30
  • červen až září je lanová dráha otevřena denně od 9:00 do 19:30

Ceník

Děti do 3 let mají lanovou dráhu na Kramolín zdarma. Jízdenky si můžete koupit jednotlivé nebo zpáteční. Lanová dráha Lipno Express přepravuje jízdní kola a kočárky zdarma.

  • Jednotlivá jízdenka – dospělí 140 Kč, děti 100 Kč

Důležité informace

Poslední jízda z vrcholu Kramolína dolů lanovou dráhou do Lipna nad Vltavou je možná 20min před koncem provozní doby. Poslední jízda na vrchol Kramolína je možná 30min před koncem provozní doby.

Kde lanovou dráhu najdete

Lanová drahá na Kramolín se nachází přímo v Lipně nad Vltavou u centrálního parkoviště. Parkování na tomto parkovišti je zdarma.

 

Lanová dráha Lipno na mapě

Najdi cestu

Nejbližší události

Další události
nahoru ↑

Hotel Kilián - kontakt

Jeroen Smit

Lipno nad Vltavou 8

Andrea Papajová

+420 731 565 315

info@hotelkilian.cz

Z návštěvní knihy

vše

Je to u vás super. Konečně klidný hotel, kde dobře vaří. Na recepci jsme si mohli koupit i dobré Moldavské víno za super cenu. Ještě jednou díky.

Zdena a Zdeněk

Na hotel sem narazil náhodou. Moc se mi u vás líbilo. Klidné prostředí a hodně aktivit v bezprostředním okolí. Díky za vyřízení loďky.

Jan Stopař

Facebook

© Copyright 2022, All rights reserved - Hotel Kilian Created by Jagu s.r.o.
POČASÍ LIPNO REZERVACE info@hotelkilian.cz +420 731 565 315