Hotel Kilián
Další události
Černé jezero
více

Restaurace

Restaurace

Hotelové restaurace

Hosté  hotelu Kilián**** i projíždějící se mohou příjemně najíst v unikátní restauraci  ve stylu Muziky s kapacitou 60 hostů.

Hotel Kilián**** má i originální  taneční restauraci” Music Bar pro 80 osob, s barem a proskleným tanečním parketem, kterou nabízí pro pořádání svateb, oslav a jiných společenských akcí. Svou úrovní a designem uspokojí i nejnáročnější klienty.

Hotelová gastronomie

Šéfkuchař hotelu Kilián**** Vám nabízí bohatý výběr českých a evropských jídel připravovaných v hotelové kuchyni z kvalitních čerstvých produktů. Nakupujeme převážně od místních šumavských a jihočeských výrobců hovězích, vepřových, kuřecích, rybích mas. Pro děti a hosty se speciální dietou připravíme dětská a dietní jídla dle přání. Nabízíme pobyty se snídaní, polopenzí, či plnou penzí.

Kde nás najdete

Najdi cestu

nahoru ↑

Hotel Kilián - kontakt

382 76 Loučovice 248

Ing. Zdeněk Zbytek

+420 739 534 110 info@hotel-kilian.cz

Z návštěvní knihy

vše

Je to u vás super. Konečně klidný hotel, kde dobře vaří. Na recepci jsme si mohli koupit i dobré Moldavské víno za super cenu. Ještě jednou díky.

Zdena a Zdeněk

Na hotel sem narazil náhodou. Moc se mi u vás líbilo. Klidné prostředí a hodně aktivit v bezprostředním okolí. Díky za vyřízení loďky.

Jan Stopař

Facebook

© Copyright 2023, All rights reserved - Hotel Kilian Created by Jagu s.r.o.
POČASÍ LIPNO REZERVACE info@hotelkilian.cz +420 739 534 110