Hotel Kilián
Další události
Stezka korunami stromů
více

Skiareál Sternstein

Skiareál Sternstein

Dvacet minut jízdy od našeho hotelu Kilián**** v Loučovicích se nachází menší rodinný skiareál Sternstein. Toto oblíbené lyžařské středisko je položeno ve výšce 814 až 1102 metry nad mořem a sníh tu leží od prosince do konce března. Moderní kabinková šestisedačková lanovka Vás doveze na vrchol hory Sternstein, kde budete mít na výběr tři sjezdové tratě. Sjezdovky ve skiareálu Sternstein jsou vhodné pro lyžaře a snowboardisty všech věkových kategorií. Na své si zde přijdou jak začátečníci, tak pokročilí lyžaři. Rodiny s dětmi jistě uvítají nenáročnou sjezdovku Familienabfahrt nebo dětský park Elefuntasia. A pro úplně ty nejmenší začínající lyžaře je připraven minipark, který je na velice mírném svahu. Pokud se chcete cítit jako doma, navštivte restauraci s terasou přímo pod sjezdovkou. Nabídka jídel je zde v češtině a obsluhovat Vás bude český personál. 

Sjezdové tratě

  • Slalomhang - délka 1550 m, červená sjezdovka
  • Standartabfahrt - délka 1600 m, modrá sjezdovka
  • Schlepplifthang + Familienabfahrt - délka 1850 m, červená/modrá sjezdovka
  • Dětský park Elefuntasia – 179 m dlouhý pojízdný koberec a slalomová zábavná dráha

Provozní doba

Skiareál Sternstein je v provozu od 8.30 do 16.15 hodin.

Ceník

  • Kompletní ceník najdete ZDE

Jak se dostanete ke skiareálu Sternstein

Z hotelu Kilián**** Loučovice vyjedete směrem na Vyšší Brod – hraniční přechod Studánky a Bad Leonfelden. Po 16ti kilometrech uvidíte značku a odbočku Sternsteinlifte. Odtud budete pokračovat mírně do kopce po dobře udržované komunikaci až k parkoviště v lyžařském středisku Sterntein.

Skiareál Sternstein na mapě

Najdi cestu

Nejbližší události

Další události
nahoru ↑

Hotel Kilián - kontakt

Jeroen Smit

Lipno nad Vltavou 8

Andrea Papajová

+420 731 565 315

info@hotelkilian.cz

Z návštěvní knihy

vše

Je to u vás super. Konečně klidný hotel, kde dobře vaří. Na recepci jsme si mohli koupit i dobré Moldavské víno za super cenu. Ještě jednou díky.

Zdena a Zdeněk

Na hotel sem narazil náhodou. Moc se mi u vás líbilo. Klidné prostředí a hodně aktivit v bezprostředním okolí. Díky za vyřízení loďky.

Jan Stopař

Facebook

© Copyright 2022, All rights reserved - Hotel Kilian Created by Jagu s.r.o.
POČASÍ LIPNO REZERVACE info@hotelkilian.cz +420 731 565 315