Hotel Kilián
Další události
Vodní nádrž Lipno
více

Snowkiting

Snowkiting

Snowkiting je velmi adrenalinový sport a řadí se mezi extrémní sporty. Používá se při něm tažný drak (kite), který Vám díky své konstrukci a velikosti umožní získat rychlost, případně se můžete nechat vynést do vzduchu. Jízdu na drakovi si můžete užít na lyžích nebo snowboardu. Snowkiting se provozuje na rovině, takže je možné ho vyzkoušet na zasněženém zamrzlém jezeře Lipno. Pro snowkiting je nejvhodnější právě rovný terén než kopec a to kvůli stabilnějším větrným podmínkám. Lipno splňuje všechny podmínky pro snowkiting.

Snowkiting škola

Pro úplné začátečníky poskytuje Snowkiting škola v Černé v Pošumaví kurzy na 1, 2 ale i více dní. 

V Černé v Pošumaví si vybere opravdu každý. Vypůjčit si zde můžete kity různých velikostí podle síly větru a samozřejmě podle Vašich schopností.

Pro oblíbenost a zájem o tento nový sport doporučujeme udělat rezervaci v půjčovně alespoň týden dopředu. Půjčovné za vybavení pro úplného začátečníka vyjde okolo 150 Kč za den.

Snowkiting na mapě

Najdi cestu

Nejbližší události

Další události
nahoru ↑

Hotel Kilián - kontakt

382 76 Loučovice 248

Ing. Zdeněk Zbytek

+420 739 534 110 info@hotel-kilian.cz

Z návštěvní knihy

vše

Je to u vás super. Konečně klidný hotel, kde dobře vaří. Na recepci jsme si mohli koupit i dobré Moldavské víno za super cenu. Ještě jednou díky.

Zdena a Zdeněk

Na hotel sem narazil náhodou. Moc se mi u vás líbilo. Klidné prostředí a hodně aktivit v bezprostředním okolí. Díky za vyřízení loďky.

Jan Stopař

Facebook

© Copyright 2023, All rights reserved - Hotel Kilian Created by Jagu s.r.o.
POČASÍ LIPNO REZERVACE info@hotelkilian.cz +420 739 534 110