Hotel Kilián
Další události
Vodní nádrž Lipno
více

Teambuilding

Teambuilding

Poznejte a vybudujte spolupráci Vašeho pracovního týmu v horském hotelu Kilián**** metodou zážitků. Šumavský hotel Kilián **** díky své výjimečné poloze na břehu vltavských „Čertových proudů“ umožňuje pořádání teambuildingů po celý rok. Co teambuildingem u nás získáte? Především začleníte introvertní kolegy do týmu, motivujete zaměstnance, poznáte slabé i silné stránky jednotlivých členů týmu, zlepšíte komunikaci mezi kolegy, vytvoříte týmového ducha a tím vším samozřejmě zlepšíte produktivitu práce a zaměstnanci spolu budou efektivněji spolupracovat.

Připravíme teambuildingový program se sportovními prvky přesně na míru podle Vašich představ. Součástí teambuildingu může být lanové centrum, adventure park, bobová dráha, golf v ČR nebo v Rakousku, seskok padákem, bowling, kuželky, bikepark, frisbee park, střelba na terč, sjezd řeky Vltavy, plachetnice, závody v rybolovu, in-line bruslení, motokáry, paintball, exkurze do elektrárny v Lipně nebo do pivovaru Budějovický Budvar a Eggenberg. Jako tým můžete z hotelu Kilián**** vyrazit na turisticky známá místa dostupná pouze pěšky nebo na kolech. Mezi netradiční a velmi atraktivní aktivity, které nabízíme pro kolektiv, patří naháňky na spárkatou zvěř a hony na bažanty.

Po náročném dni Vám a Vašemu týmu ochotně připravíme pro odpočinek a relaxaci degustaci moldavských vín s nabídkou lahodných sýrů, speciální brazilskou metodou na přání ogrilujeme více než 15 druhů mas a jakoukoliv zeleninu. Objednat si na grilování můžete prasátko či selátko do váhy 60 kg. K dispozici pro zábavu budete mít kulečník, fotbálek, šipky, sportovní zázemí hotelu a v neposlední řadě hudbu se světelným tanečním parketem. 

V případě zájmu nás kontaktujte přes kontaktní formulář, nejméně však 24 hodin předem. Při dlouhodobé spolupráci nabídneme Vaší společnosti výhodné podmínky. Na základě domluvy rozšíříme nabídku našich služeb přesně podle Vašich potřeb.  

Kde nás najdete

Najdi cestu

nahoru ↑

Hotel Kilián - kontakt

Lipno nad Vltavou 8

Monika Valentová

+420 737 067 002 valemo@atlas.cz

Petr Valenta

+420 778 077 273 central.val@seznam.cz

Z návštěvní knihy

vše

Je to u vás super. Konečně klidný hotel, kde dobře vaří. Na recepci jsme si mohli koupit i dobré Moldavské víno za super cenu. Ještě jednou díky.

Zdena a Zdeněk

Na hotel sem narazil náhodou. Moc se mi u vás líbilo. Klidné prostředí a hodně aktivit v bezprostředním okolí. Díky za vyřízení loďky.

Jan Stopař

Facebook

© Copyright 2023, All rights reserved - Hotel Kilian Created by Jagu s.r.o.
POČASÍ LIPNO REZERVACE info@hotelkilian.cz +420 731 565 315