Hotel Kilián
Další události
Čertovy proudy
více

Ubytování v hotelu Kilián****

Ubytování v hotelu Kilián***<small>*</small>

 

Jihočeský hotel Kilián patří již více než 25 let k jednomu z nejoblíbenějších hotelů v jihočeské Šumavě.

Skvělý hotel a nově zrekonstruovaná unikátní Music restaurace a Musicbar nabízí nezapomenutelnou atmosféru ve stylu muziky s vynikající kuchyní a samozřejmě s množstvím živé hudby. Music bar má taneční parket s osvětlenou podlahou.

Novinkou hotelu je venkovní  Saloon, který je částečně zastřešen . V letních měsících zde pořádáme grilování, pečení buřtů při live music.

Tato hudební atmosféra dává tomuto hotelu nové srdce a duši.

Některé pokoje jsou zrekonstruovány ve stylu muziky. Můžeme Vás ubytovat v pokoji  The Beatles, Elvis Presley, Queen ,či Marilyn Monroe.

Hotel Kilian nabízí vřelé přivítání a příjemnou atmosféru během vašeho pobytu v kterémkoli ročním období. Hotel Kilian má všechny pokoje vybavené satelitní TV s plochou obrazovkou a minibarem. Ve Kilian Hotel stojí u Vltavy, 3 minuty autem od jezera Lipno a obklopuje přírodní park Vyšebrodsko, který sousedí s chráněnou krajinnou oblastí Šumava.

Hledáte místo nejen pro relaxaci, ale i pro nezapomenutelné zážitky s přáteli či rodinou v létě i v zimě?  Hotel Kilián **** je díky své poloze ideálním výchozím bodem pro turistiku a cykloturistiku. Protékající Vltava je nejoblíbenější řekou vodáků. Velmi atraktivní vodní cesta sevřeným údolím s možností návštěv kulturních památek nadchne opravdu každého návštěvníka. Na vášnivé bikery v Lipně čeká 3 km dlouhá zábavná a zároveň adrenalinová jízda lesním terénem. Pro děti i dospělé má Active park Lipno připraven mnoho atrakcí - například lanový park, b obovou dráhu, hopsárium, minigolf, motokáry, vodní ráj, půjčovnu šlapadel a v neposlední řadě naučnou Stezku korunami stromů. Lipno nabízí vynikající podmínky pro koupání, jachting, windsurfing, kiteboarding, aquaskipping, katamarány a další vodní sporty.

V zimě se z našeho hotelu dostanete po upravovaných silnicích do předních českých i rakouských Skiareálů – Kramolín, Hochficht a Sternstein. Ráj pro milovníky běžkování nabízí rakouský areál Schöneben, který Vás ohromí svými 70 km upravovaných tratí. Zamrzlé Lipenské jezero přitahuje návštěvníky na nejdelší přírodní bruslařskou dráhu na světě. Při 11 km jízdě se Vám otevře zcela unikátní a nezapomenutelný pohled na okolní scenérii. Pro odvážné je v nabídce kurz snowkitingu na snowboardu nebo lyžích (kiteskiing).  

 • ubytujeme vás ve 2 luxusních apartmánech, 3 apartmánech a 7 pokojích
 • součástí ubytování je snídaně formou švédského stolu
 • bezbariérový přístup
 • nekuřácké prostředí ve všech pokojích i společných místnostech, pro kuřáky máme vyčleněny kuřácké koutky
 • hotel disponuje vlastní restaurací, která Vám zajistí celodenní stravování
 • přijedete-li k nám autem, máme pro Vás připraveno 35 parkovacích míst
 • motorkářům nabízíme možnost parkovat v garáži
 • před hotelem je autobusová zastávka, vlakové nádraží je vzdáleno 8 minut chůzí
 • zdarma vysokorychlostní WiFi internetové připojení v celém hotelu
 • vítáni jsou i Vaši domácí mazlíčci
 • po domluvě Vám zprostředkujeme transferové služby
 • turisticky atraktivní místa v bezprostředním okolí

 

Kde nás najdete

Najdi cestu

nahoru ↑

Hotel Kilián - kontakt

Jeroen Smit

Lipno nad Vltavou 8

Andrea Papajová

+420 731 565 315

info@hotelkilian.cz

Z návštěvní knihy

vše

Je to u vás super. Konečně klidný hotel, kde dobře vaří. Na recepci jsme si mohli koupit i dobré Moldavské víno za super cenu. Ještě jednou díky.

Zdena a Zdeněk

Na hotel sem narazil náhodou. Moc se mi u vás líbilo. Klidné prostředí a hodně aktivit v bezprostředním okolí. Díky za vyřízení loďky.

Jan Stopař

Facebook

© Copyright 2022, All rights reserved - Hotel Kilian Created by Jagu s.r.o.
POČASÍ LIPNO REZERVACE info@hotelkilian.cz +420 731 565 315