Hotel Kilián
Další události
Vodní nádrž Lipno
více

Vyhlídkový let balonem

Vyhlídkový let balonem

Snad každý někdy snil o tom, že se vznáší v oblacích. Obdivujte vše kam dohlédnete z koše horkovzdušného balonu, který se s Vámi vznese k oblakům nad Lipenskou přehradou. Horkovzdušný balon je první prostředek, díky kterému se člověk dokázal vznést k nebi.

Ceník letu

Vyhlídkový let balonem nabízí Infocentrum Lipno nad Vltavou za cenu 6.900 Kč za osobu. V uvedené ceně je zahrnut hodinový let, doprava na místo startu a zpět, pojištění a tzv. křestní list vzduchoplavce. Během letu je povoleno fotit a natáčet.

Doplňující informace

Vaši balonovou vyhlídku si můžete naplánovat na jakýkoliv den v závislosti na počasí. Ideální je tedy slunečný a bezvětrný den. Start je u Mariny Lipno nad Vltavou v časných ranních hodinách nebo v podvečer, abyste se mohli nechat unášet po nebi při východu či západu slunce.  

Vyhlídkový let balonem na mapě

Najdi cestu

Nejbližší události

Další události
nahoru ↑

Hotel Kilián - kontakt

Jeroen Smit

Lipno nad Vltavou 8

Andrea Papajová

+420 731 565 315

info@hotelkilian.cz

Z návštěvní knihy

vše

Je to u vás super. Konečně klidný hotel, kde dobře vaří. Na recepci jsme si mohli koupit i dobré Moldavské víno za super cenu. Ještě jednou díky.

Zdena a Zdeněk

Na hotel sem narazil náhodou. Moc se mi u vás líbilo. Klidné prostředí a hodně aktivit v bezprostředním okolí. Díky za vyřízení loďky.

Jan Stopař

Facebook

© Copyright 2022, All rights reserved - Hotel Kilian Created by Jagu s.r.o.
POČASÍ LIPNO REZERVACE info@hotelkilian.cz +420 731 565 315